Pożyczka w Syner

Jak pożyczyć, co potrzebujesz. Krok po kroku
adm
Administrator
Posty: 227
Rejestracja: 08 maja 2016, 20:38

Pożyczka w Syner

Postautor: adm » 14 maja 2016, 7:40

W tym wątku opisywane są pożyczki w Syner. Informacje o tej firmie, możliwości przyznania, obsługa i ogólne wrażenia.
Prezentowane są także istotne dane na ich temat.

Pożyczkę w Syner można wziąć tutaj - kliknij i sprawdz.

Jezeli wziales juz pozyczke w Synerze to podziel sie pozniej opinia o nich na naszym forum.

PozyczkiKredyty
Posty: 23
Rejestracja: 14 maja 2016, 13:06

Re: Pożyczka w Syner

Postautor: PozyczkiKredyty » 14 maja 2016, 13:30

Klikasz i weryfikujemy i masz
Złożenie wniosku jest proste i zajmuję tylko chwilę
Zapoznaj się z kosztami pożyczki i całkowitą spłatą, jeżeli odpowiadają Ci one kliknij Złóż wniosek.

Do złożenia wniosku wystarczą:

Dane z dowodu osobistego
Numer Twojego rachunku bankowego, na który chcesz otrzymać pożyczkę
Numer telefonu, niezbędny w procesie weryfikacji
Twój aktualny adres e-mail, na który otrzymasz ostateczną odpowiedź
Jak złożyć wniosek, to proste!

Ustaw za pomocą suwaków kwotę i termin pożyczki jakim jesteś zainteresowany. Zapoznaj się z kosztami pożyczki i całkowitą spłatą, jeżeli odpowiadają Ci one kliknij Złóż wniosek.
Zarejestruj się i rzetelnie wypełnij dodatkowe dane. Zapoznaj się z formularzem informacyjnym, umową, polityką prywatności a następnie zaakceptuj je. Wyraź zgodę na weryfikację w rejestrach dłużników. Złóż wniosek o pożyczkę a my sprawdzimy czy spłata pożyczki nie obciąży zbyt mocno Twoich możliwości. Wstępną decyzję otrzymasz natychmiast.
Poprosimy Cię o przelanie opłaty rejestracyjnej - symbolicznej kwoty 1zł celem potwierdzenia czy podany przez Ciebie rachunek należy do Ciebie. Tytuł przelewu otrzymasz na adres e-mail. Po zaksięgowaniu wpłaty i pozytywnej weryfikacji Twojego rachunku bankowego, nastąpi weryfikacja danych zawartych we wniosku.
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, kwota pożyczki zostanie przelana na Twoje konto bankowe. Pieniądze otrzymasz w ciągu 15 minut (dotyczy to pożyczkobiorców posiadających rachunek bankowy w tym samym banku, co pożyczkodawca). Jeżeli konto posiadasz w innym banku gotówka najprawdopodobniej dotrze do Ciebie w dniu następnym.

PozyczkiKredyty
Posty: 23
Rejestracja: 14 maja 2016, 13:06

Re: Pożyczka w Syner

Postautor: PozyczkiKredyty » 14 maja 2016, 13:33

Syner spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Solidarności 115 lok. 2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. stołecznego Warszawa w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Rejestrze Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000468669, NIP 525-257-63-86, Regon 147043047, o kapitale zakładowym w wysokości 200 000,00 PLN

RRSO w przypadku reprezentatywnej pożyczki wynosi 1955,29%. Opłata rejestracyjna wynosi 1 zł i nie podlega zwrotowi. Reprezentatywny przykład pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 400 zł, całkowita kwota do zapłaty: 512,82 zł, czas trwania umowy: 30 dni, odsetki: 2,96 zł, RRSO: 1955,29% prowizja: 109,86 zł, Roczna stopa procentowa: 10%.

Syner sp. z o.o. prowadzi swoją działalność w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Ustawie o kredycie konsumenckim oraz Kodeksie cywilnym.

Zawarcie umowy pożyczki zależy od oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawca ma prawo do zbierania informacji o Pożyczkobiorcy z dostępnych baz danych w celu udzielenia pożyczki.

W przypadku opóźnienia w spłacie Pożyczki, Pożyczkodawca będzie naliczał odsetki za opóźnienie w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie – 14% (wartość na dzień 10-03-2016. wg. Kodeksu Cywilnego. Zawiadomienia o istnieniu opóźnienia w spłacie Pożyczki, stanowiące wezwania do zapłaty, będą wysłane przez Pożyczkodawcę listownie na adres korespondencyjny Pożyczkobiorcy, lub w formie SMS lub e-mail, wysłane po upływie Terminu Spłaty Pożyczki. Po upływie terminu spłaty, Pożyczkodawca ma prawo dochodzić kwoty niespłaconej pożyczki wraz z kosztami dochodzenia zwrotu w postępowaniu sądowym

Po spełnieniu przesłanek określonych przepisami prawa, Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej.

Pożyczkobiorca, któremu została udzielona Pożyczka ma prawo do wnioskowania o przedłużenie terminu spłaty Pożyczki pod warunkiem, że przed złożeniem Wniosku o przedłużenie terminu spłaty pożyczki Pożyczkobiorca spłaci na Rachunek Bankowy Pożyczkodawcy łączną kwotę wszystkich należnych Pożyczkodawcy odsetek, opłat i prowizji określonych w Umowie


Wróć do „[pożyczki i kredyty] Pożyczki przez Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości